Перші доповідачі GameDev Conference 2016
Рік підходить до свого завершення, а це означає, що скоро січень. Якщо ви є нашим постійним відвідувачем, то, напевно, знаєте, що саме цього місяця проходить щорічна конференція розробників GameDev Conference. Оскільки до дати проведення залишилось не так вже й багато часу, доречно, що організатори назвали перших доповідачів, які виступлять з лекціями.
Микита Полатайко
Досвід роботи: Микита консультував найбільші продуктові і аутсорсинґові IT-компанії, в тому числі з питань оформлення прав на результати творчої праці та оптимального використання можливостей податкового законодавства.
Тема доповіді: «Договір з видавцем: на що ми звертаємо увагу».
Про доповідь: Доповідач поділиться досвідом роботи з різними видавцями на різних умовах. Обговорить, який був результат в найбільш цікавих випадках.
Олег Новосад
Досвід роботи: Активний учасник різноманітних ком’юніті як в ІТ так і за межами. Своєю сферою вибрав мобайл і ґейм-девелопмент. Зробив це, бо переконаний, що мобайл індустрія — це майбутнє, а ігри — вічні.
Тема доповіді: «Mama, I am game architect. What’s next?».
Про доповідь: Проектування ігрової архітектури. Хто такий ігровий архітектор?
Станіслав Осіпов
Досвід роботи: СТО у компанії The Tribe Games, засновник компанії розробки ассетів для Unity. Досвід у розробці ігор 6 років, останні три роки працює з рушієм Unity.
Тема доповіді: «Кросплатформна інтеграція рідних сервісів у гру».
Про доповідь: У доповіді йтиметься про проблеми, з якими зіткнулися під час розробки гри Stickman Trials. Зокрема про кросплатформну інтеграцію різних сервісів, без яких не обходиться сьогодні жодна гра.
Тарас Терлецький
Досвід роботи: Композитор, звукорежисер, оформлювач звукових ефектів. Один з учасників Dragon’s Games. Пише музику для New-York Drama Studio та театру ім. Заньковецької у Львові. На власній студії звукозапису працює понад 10 років.
Тема доповіді: «Саунд-дизайн від 8 bit до RTS (однаковий підхід — різний результат)».
Олег Калашнік
Досвід роботи: Ігровий розробник студії CrazyGamer.
Тема доповіді: «Розробка 2D-ігор для мобільних пристроїв».
Про доповідь:
- Види рушіїв для створення 2D-ігор;
- Порівняння платних і безкоштовних рушіїв, плюси і мінуси;
- Оптимізація текстур для мобільних пристроїв.
Олена Лобова
Досвід роботи: Виконавчий директор компанії iLogos, провідної компанії з розробки та спільного випуску ігор, лідера на ринку Європи. З часу її приєднання до компанії у 2011 році, колектив iLogos виріс з 40 до понад 300 працівників. До того ж, компанія вийшла на нові ринки, розробивши низку успішних продуктів у співпраці зі глобальними лідерами галузі. Також Олена є співзасновником та координатором ІТ-заходів Get App! та Get IT!, однієї з найбільших в Україні конференцій, присвячених розробці ігор. Олена як спікер, благодійник та волонтер, активно підтримує некомерційні організації та соціальні проекти і бере участь в організації галузевих та освітніх заходів. Захоплена технологіями VR/AR, Олена переконана, що віртуальна та доповнена реальність є майбутнім ігор.
Тема доповіді: «VR: The Future is Now?».
Про доповідь: Теперішній стан ринку віртуальної і доповненої реальності та прогнози на найближчі роки. Хто, у що, і скільки інвестує. У яких галузях VR найбільш поширена, і як вона вплине на ґеймдев.
Остап Грицишин
Досвід роботи: 2 роки роботи в ігроіндустрії. Співзасновник інді-студії Wooplex.
Тема доповіді: «Wooplex Postmortem».
Про доповідь: В цій презентації йтиметься про цікаві моменти під час розробки гри Wooplex та експерименти при роботі з Unity.
Конференція GameDev Conference 2016 відбудеться 30-го січня у Львові. Зареєструватись, щоб прийти на неї можна на офіційному сайті. Якщо ви забули, що таке GameDev Conference і з чим її їдять, просимо прочитати наш репортаж цьогорічної конференції.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Valve показала Half-Life 2: Episode 3 й розповіла причини його скасування
-
Ubisoft поки не планує перекладати нові ігри українською
-
Доходи інді та високобюджетних ігор майже зрівнялися цього року в Steam
-
Dragon Age | Що було до Veilguard (UAGames)
-
Ghostwire: Tokyo та Witch It можна забрати безкоштовно в Epic Games Store